MITEL UCC SOLUTIONS


Mitel, her büyüklükteki işletme için endüstri lideri birleşik iletişim çözümleri sunar. Çözümlerimiz basit ancak kapsamlı, esnek ve güvenilirdir.İşbirliği Araçları, cihazlar arasında kolay iletişim akışı sağlayan bir sisteme entegre edildiğinde, buna birleşik iletişim ve işbirliği veya UCC denir.

Bir çizginin iki nokta arasındaki en kısa mesafe olması gibi, birleşik iletişim de işletmelerin mümkün olan en hızlı kararları ve işlemleri yapmasına olanak tanır. UCC, kullanıcıların ihtiyaçlarına veya durumlarına en uygun şekilde iletişim kurmalarını sağlar. Ve bireysel araçlar birbirine bağlıdır, böylece erişim kolaylaştırılmış ve verimli hale gelir.

Mitel, her büyüklükteki işletme için endüstri lideri birleşik iletişim çözümleri sunar. Tüm ses çözümlerimiz, eksiksiz, zengin özelliklere sahip UCC çözümlerine genişletilebilir. Ve size güçlü çözümlerimizi donanımlarımızda veya sunucularınızda yazılım aracılığıyla çalıştırma seçeneği verdiğimiz için, şartlarınızı ve zamanlamanızı genişletebilirsiniz.

Mitel ayrıca hizmet olarak ses ve tümleşik iletişim çözümleri sunmaktadır. Bulut yeteneklerimiz, donanımı ve sunucuları tamamen atlayabileceğiniz ve bunun yerine veri merkezlerimizi kullanarak bir UC sistemine abone olabileceğiniz anlamına gelir. Bu, uzun vadeli taahhütler veya sermaye harcamaları olmadığı anlamına gelir.

Mitel, 40 yılı aşkın süredir ticari iletişim çözümleri sunmaktadır. Çözümlerimiz basit ancak kapsamlıdır ve temel yazılımları, telefonları, kulaklıkları ve çağrı merkezi çözümleri ve bir dizi mobil yetenek gibi sağlam uygulamaları içerir. Çözümlerimiz endüstri standartlarına uygundur, en yüksek güvenilirliği ve benzeri görülmemiş özgürlük ve esnekliği sunar.

DAĞITIM SEÇENEKLERİBULUT

Genel bulut / UCaaS / Bulut tabanlı UC / Barındırılan VoIP
Özel bulut
Genel ve özel bulut hibritiYERİNDE DAĞITIM

Single-Site UCC
-----------------------------------------------------------------
Multi-Site UCC
Virtualized UCHİBRİT BULUT

Yerinde ve bulut tabanlı UC sistemlerinin kombinasyonu
Özel bulut ve genel bulut UC sistemlerinin
birleşimi
Yerinde çekirdek ses kontrol sisteminin buluttaki
uygulamalarla kombinasyonu

UC/UCC ÇÖZÜMLERİ SİSTEMLERİNİN UNSURLARI


Potansiyel UC bileşenlerinin, özelliklerinin ve işlevlerinin listesi potansiyel olarak sonsuzdur, ancak birleşik iletişim ve işbirliği çözümleri için en yaygın ve en önemli unsurlardan bazıları şunlardır:

1 Çekirdek telefon sistemi / ses kontrol anahtarı
2 Sabit telefonlar
3 Konferans telefonları
4 Sesli posta / Birleşik mesajlaşma
5 Operatör görevlisi / IVR / Dijital resepsiyonist
6 Anlık durum göstergesi
7 Sohbet aracı / Yazılım
8 Grup sohbeti aracı / Yazılım
9 Ekip işbirliği aracı / Yazılım
10 Sesli konferans
11 Video konferans
12 Ekran paylaşımı

BİRLEŞİK İLETİŞİM & İŞBİRLİĞİNİN FAYDALARIBoşa harcanan zamanı azaltın

Çalışanların mevcut takvimlerinden otomatik olarak alınabilen bu bir bakışta bilgi, doğru kişiyi bulmayı ve işle ilgili bir soruya yanıt almayı kolaylaştırarak iletişim gecikmesini azaltabilir.
.

Hız Kazanın

Tümleşik iletişim ve işbirliği, kuruluşunuz genelinde gerçek zamanlı varlığa olanak tanır ve çalışanlara iş arkadaşlarının ses, anlık ileti veya video aracılığıyla bağlantı kurma durumu hakkında anında bilgi verir.
.

Mesafelere Engel Olun

Gerçek şu ki, bugünün işi küresel. İşletmeler, dünyanın her yerindeki en iyi yeteneklerden gerçekten yararlanmak için, birden fazla konumdaki çalışanların projeler üzerinde çalışmasını kolaylaştırmak için birleşik iletişim ve işbirliğini kullanabilir

Nerede Olursanız Olun Ekip Çalışmasına Devam Edin

Coğrafi mesafeyi kapatmak için, birleşik iletişim ve işbirliğinin ekip çalışması bileşenleri, yüz yüze etkileşimler mümkün veya ideal olmadığında bile gerçek zamanlı işbirliğini sağlamanın anahtarıdır.

Maksimum yatırım getirisi için seçim özgürlüğü sağlayın

Eksiksiz bir birleşik iletişim ve işbirliği stratejisi benimsemek, çalışanlarınızın belirli bir cihaz kullanma veya belirli bir konumda olma ihtiyacını ortadan kaldırarak tercih ettikleri şekilde iletişim kurmasını sağlar

En İdeal Çözümü Alın

İş iletişimi için mobil öncelikli, herhangi bir cihaz stratejisi, üretkenlik avantajlarınızı en üst düzeye çıkarmak için kullanıcı benimsemesini büyük ölçüde iyileştirebilir.
.
.
ŞİRKETİM VEYA KURULUŞUM İÇİN EN İYİ UC/UCC SİSTEMİ HANGİSİ ?


1- Küçük işletmeler için en iyi bulut birleşik iletişim ve işbirliği sistemi hangisidir?
.
Küçük işletmeler için en iyi bulut UCC sistemi MiCloud Connect'tir.
.
2- Orta ölçekli/orta ölçekli işletmeler için en iyi bulut birleşik iletişim ve işbirliği sistemi nedir?
.
Orta ölçekli/orta ölçekli işletmeler için en iyi bulut UCC sistemi, yapmak istediğiniz özelleştirme düzeyine ve desteklemeniz gereken karmaşıklık düzeyine bağlıdır. İşleri basit tutmak isteyen ve fazla karmaşıklığı desteklemek zorunda olmayan orta ölçekli/orta ölçekli işletmeler için en iyi bulut UCC sistemi MiCloud Connect'tir.
Daha fazla özelleştirilebilirlik isteyen ve daha fazla karmaşıklığı desteklemesi gereken orta ölçekli/orta ölçekli işletmeler için en iyi bulut UCC sistemi MiCloud Flex'tir.
.
3- İşletmeler ve büyük işletmeler için en iyi bulut birleşik iletişim ve işbirliği sistemi hangisidir?
.
İşletmeler ve büyük işletmeler için en iyi bulut UCC sistemi MiCloud Flex'tir.
.