IP PABX ÇÖZÜMLERİ


MITEL MIOFFICE 400


Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Özel Olarak Tasarlanmış Esnek ve Çok Yönlü UC ve İşbirliği Araçları.
...MiVoice Office 400, yeniliklere ve yeni çalışma biçimlerine son derece duyarlı olarak profesyonel iletişim gereksinimlerini karşılayarak modern iş iletişiminin tam performans yelpazesini açar. Küçük ve orta segmentler için tasarlanan çözüm, güçlü UCC, çağrı merkezi ve mobilite işlevselliğinin yanı sıra tamamı çağrı yöneticisiyle tamamen entegre olan geniş bir telefon portföyü sunuyor.HEPSİ BİR ARADA YAKLAŞIM

Birleşik İletişim ve İşbirliği uygulamaları, operatör iş istasyonları ve çağrı merkezleri önceden yüklenmiştir ve istendiği zaman herhangi bir zamanda etkinleştirilebilir.

OTELLER VE HASTANELER İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

MiVoice Office 400, en zorlu gereksinimleri bile karşılar ve özel olarak geliştirilmiş uygulamaları sayesinde, turizm ve sağlık sektörlerinin yanı sıra sıkı güvenlik gereksinimleri olan sektörlerde sayısız projede başarıyla kullanılmaktadır. Mitel 400 Otel Paketi, otel ve misafir yönetimi hizmetleri sunan işletmelerde iletişim ve idari görevler için ideal profesyonel çözümdür. Paketin modüler yapısı, kusursuz uyumlu bileşenleri ile hem dört odası olan küçük işletmeler için, hem de 288 odaya kadar yüksek konfor seviyesi sunanlar için mükemmel bir çözümdür.

MODERN GELECEĞE HAZIR SANALLAŞTIRILMIŞ

Dahası, pazar şu anda sanallaştırma ve bulut tabanlı iletişime doğru bir eğilim görüyor. MiVoice Office 400, bu rotayı takip etmek ve işleri arttıkça sistemi artırmak isteyen müşteriler için idealdir.

ÜRÜNÜ İNCELE

Mitel'in geniş telefon portföyü için destek (SIP, dijital, analog)

1

Video, Anlık Durum Bilgisi ve Sohbet (Chat) özelliklerine sahip yazılım telefonları

2

Mobilite çözümleri (DECT, SIP-DECT, Mobil İstemci)

3

>

Ses, web ve video konferans

4

>
alternative

5

>

UC ile CTI istemcileri

6

>

Operatörler (telefon tabanlı, PC tabanlı, yan telefonlu, PC tabanlı, VoIP'li)

7

Hizmetler (dizin entegrasyonu, bina otomasyonu, tıkla ve ara ve daha fazlası)

8

Dikey çözümler: Otel ve Hastaneler için Mitel 400 Otel Paketi ve Sağlık Paketi: Alarm, faturalandırma, bildirim ve hemşire çağrı entegrasyonları

alternative
ESNEK, COĞRAFİ OLARAK DAĞINIK BİR ÇÖZÜM

MiVoice Office 400, esnek coğrafi dağılım için yüksek gereksinimleri olan şirketler için bile ideal çözümdür. İş kullanıcıları, aynı kayıt seçeneklerine erişimi olan tek bir numara ile herhangi bir cihazdan istedikleri zaman bağlanabilirler.

BİR GARANTİ OLARAK MÜKEMMEL MÜŞTERİ HİZMETİ

Oteller, misafirhaneler, bakım evleri ve misafir yönetimi hizmeti veren tüm işletmeler için müşteri memnuniyeti birinci derecede önemlidir. Mitel 400 Otel Paketi, iletişim ve idari görevler için ideal profesyonel çözümdür. Paketin modüler yapısı ve kusursuz uyumlu bileşenleri ile hem dört odalı küçük işletmeler için, hem de 600 odaya kadar yüksek düzeyde konfor sunanlar için mükemmel bir çözümdür.

alternative

MITEL MIVOICE BUSINESS


Tüm İletişim ve İşbirliği ihtiyaçlarınızı Tek Bir Abonelik Teklifinde Basitleştirme
...MiVoice Business, kuruluşunuza, ofiste veya evde uzaktan, çalışanların yalnızca güvenli bir şekilde arama yapmalarını, sohbet etmelerini ve görüntülü görüşmelerini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda günümüzün yeni çalışma biçiminde hayati bir şekilde, yan yana oturup oturmadıklarına bakılmaksızın bağlı ve online hissetmelerini sağlayan eksiksiz bir iletişim, işbirliği ve müşteri deneyimi çözümü sunar.
TAM ESNEKLİKLE SÜRECİ BASİTLEŞTİRME

Bir abonelik modelinin basitliği veya geleneksel bir ön ödemeli CapEx modeli aracılığıyla toplam ticari ve dağıtım esnekliği, aynı zamanda şirket içinde kalma, Özel veya Genel Bulut'a modernizasyon esnekliği dahil ederek modernizasyon sürecinize yardımcı olur.

KONTROL SİZDE

Kendi özel bulutunuzda, genel bulutta veya şirket içi bir çözüm olarak barındırılan özel bir örnekle, yükseltme ve bakım pencereleri üzerinde tam kontrol ile kendi iletişim ortamınızı oluşturmak için maksimum esneklik elde edersiniz. Farklı hizmet planları, kullanıcı düzeylerini karıştırma ve eşleştirme esnekliği sunarak değişen çalışan gereksinimlerine veya büyüyen iş taleplerine kolayca uyum sağlamanıza olanak tanır.

İŞBİRLİĞİ

İster ofiste, ister evde veya yolda olun, tutarlı bir görünüm ve his ile mesajlaşma, video konferans, ekran paylaşımı, dosya paylaşımı yoluyla ekipleri bir araya getirin. Web, mobil ve masaüstü uygulamalarımız tüm çalışanların bağlantıda kalmasını sağlar.ÜRÜNÜ İNCELE

1

Tek Kurumsal Kimlik

2

Dinamik Uzantı

3

Tek Numara Erişimi

4

Sıcak Çalışma Masası

5

Esnek Dağıtım

alternative

6

Gelişmiş Çağrı Tarama

7

Birleşik Mesajlaşma

8

Çağrı Yönlendirme

4

Gömülü Konferans

10

Beklemede Esnek Müzik

alternative
ESNEK, YÖNETİLMESİ KOLAY PLATFORM

Web Tabanlı Yönetim, yöneticilerin çok platformlu bir MiVoice Business çözümünü web tarayıcılarından tek bir platform çözümüymüş gibi dağıtmalarını sağlar.

YERİNDE (On-Site) TELEFON SİSTEMİ

Birden çok satıcının araçlarını birleştirmeye gerek yok. MiVoice Business, tek bir sağlayıcıdan uçtan uca yerinde telefon ve birleşik iletişim çözümü sunar. Mobile First IP Telefonları – MiVoice 6900 serisi, olağanüstü HD ses kalitesi, tek dokunuşla Bluetooth eşleştirme ve cep telefonunuzla kusursuz entegrasyon sunar. IP telefon özellikleri -- Sesli posta, otomatik operatör, beklemede müzik ve benimle buluş konferansının keyfini çıkarın

alternativeMITEL MIVOİCE MX-ONE


Orta ve büyük ölçekli işletmeler için yerinde dağıtım için Mitel'in amiral gemisi gerçek zamanlı UCC çözümü
...
MiVoice MX-ONE, zengin özelliklere sahip birleşik iletişim ve işbirliğinin yanı sıra daha hızlı ve daha etkili iş iletişimi sağlayan çağrı merkezi yetenekleri sunar. İşletmeler, ses, video ve verileri mobilite ile entegre ederek, özellikle ofis içinde ve dışında hareket halindeki kullanıcılar için artan üretkenlikten faydalanacak.


EŞSİZ ÖLÇEKLENEBİLİRLİK İLE ESNEK

MiVoice MX-ONE eşsiz ölçeklenebilirlik seçenekleri sunar. Sistem 50 kullanıcıdan 500.000+ kullanıcıya kadar, merkezi ya da dağıtık yapıda kurulabilir.

BASİT SİSTEM ENTEGRASYONU İÇİN AÇIK STANDARTLARA DAYALI ALTYAPI

MiVoice MX-ONE, gelecekteki bulut-tabanlı ve 3rd-party ürünlerle güçlü entegrasyon sağlar. Eksiksiz çözüm, yerinde ve hibrit bulut ortamları için sorunsuz bir operasyonel ve kullanıcı deneyimi sağlayarak gerçek iş değeri sunar .

DÜŞÜK TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ

MiVoice MX-ONE, müşterilerin Mitel'in her zaman yeşil geçiş stratejisinden faydalanmasına yardımcı olmak için akıcı bir lisanslama ve fiyatlandırma yapısıyla birleştirilmiş verimli bir tek noktadan giriş yönetim paketi aracılığıyla azaltılmış BT uygulaması ve işletim maliyetleri sunar .ÜRÜNÜ İNCELE

1

Eksiksiz SIP tabanlı çözüm

2

Kapsamlı raporlama işlevi

3

Yerinde (On-Site) veya özel bulut dağıtımı

4

Çok kanallı iletişim merkezi

5

Çoklu ortam iletişimi ve işbirliği

alternative

6

Tek noktadan giriş yönetim paketi

7

Mobil uygulamalar

8

Geniş telefon portföyü

9

Video konferans ve ekip işbirliği

10

Birleşik mesajlaşma

alternative
ETKİLEYİCİ BİR MÜŞTERİ TABANINA SAHİP ÇEŞİTLİ DİKEY SEKTÖRLER

MiVoice MX-ONE endüstriler ve geniş bir müşteri yelpazesinin UCC ihtiyaçlarını karşılar. Tüm dünyada, bugüne kadar, MiVoice MX-ONE; seyahat, ulaşım, eğitim, üretim, sağlık, acil servis, kamu güvenliği, yerel yönetimler, finans, sigorta, turizm alanındaki kuruluşlara çözümler sunar. Ek olarak, MiVoice MX-ONE çözümü, 120 ülkede 60.000'den fazla müşterisinin yatırımlarını koruyan etkileyici bir kurulum altyapısı geçmişine sahiptir.

MiVoice MX-ONE: MITEL'İN YÜKSEK GÜVENLİK VE DAYANIKLILIK EŞANLAMLISI

MiVoice MX-ONE, dijital dönüşüme doğru ilerleyen günümüzün zorlu BT organizasyonları için güvenlik ve esneklik seçenekleri sunar.Çözüm, finans, devlet, eğitim ve daha fazlası gibi yüksek düzeyde güvenlik ve güvenilirlik gerektiren segmentlerde büyük bir geçmişe sahiptir .

alternative

CISCO UCM


Orta Ölçekli İşletmeler için Eksiksiz İşbirliği

Çalışanlarınız, her yerden, herhangi bir cihaz kullanarak iş arkadaşları, müşteriler ve iş ortaklarıyla bağlantı kurmak istiyor. Cisco Business Edition 6000, yalnızca bir IP telefon sisteminden daha fazlasıdır. 1000'e kadar çalışanı olan işletmeler için karmaşık iletişim zorluklarını çözen hepsi bir arada bir çözümdür.
Responsive image

IP Üzerinden Ses Telefon Sistemi (VoIP)

Kapsamlı birleşik iletişim yetenekleri arasında sesli ve görüntülü arama, sesli posta, mesajlaşma ve iletişim durumu, iletişim merkezi ve her kullanıcı için mobilite seçenekleri bulunur.

Kolay Kurulum ve Yönetim

İhtiyacınız olan tüm temel işbirliği uygulamaları önceden yüklenmiştir ve dağıtımı ve yönetimi kolaydır. İletişim altyapısı maliyetlerinizi konsolide edin ve bakım masraflarını azaltın.
Responsive image
Responsive image

Esnek Tesisler ve Hibrit Bulut Dağıtımı

Temel iletişimleri şirket içinde dağıtın ve Cisco Webex işbirliği bulutundan en son toplantıları ve mesajlaşma hizmetlerini ekleyin.

Gelecekteki Büyüme için Ölçeklenebilir Tasarım

Business Edition 6000, sektör lideri Cisco Unified Communications Manager ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için amaca yönelik olarak üretilmiştir. Yeni kullanıcılar veya konumlar ekledikçe işinizin hızıyla birlikte büyür.
Responsive image


Business Edition 6000 Modellerini Karşılaştırın


Responsive image
6000M

  • Orta ölçekli işbirliği için amaca yönelik
  • 1000 kullanıcıya kadar optimize edilmiştir
  • 1.200 cihaza kadar
  • Dört işbirliği uygulamasını ve yönetim için bir uygulamayı destekler
Responsive image
6000H

  • Video yoğun orta ölçekli işbirliği için tasarlandı
  • 1000 kullanıcıya kadar optimize edilmiştir
  • 2500 cihaza kadar
  • Sekiz işbirliği uygulamasını ve yönetim için bir uygulamayı destekler