CSP İletişim | Aastra ve Avaya Santral Çözümleri

Uzun yıllar Ericsson Turkiye' nin kadrosunda yer almış, telekomünikasyon sektöründe ileri derecede bilgi ve tecrübeye sahip genç ve dinamik bir oluşumdur. CSP İletişim ve ekibi daha önceden görev aldıkları Ericsson Turkiye'de, bir çok anahtar teslim projeleri başarılı bir şekilde firmaların hizmetlerine sunmuşlardır.

CSP İletişim , kurulduğundan bu yana dünya telekomunikasyon pazarının lideri olan Ericsson'un kurumsal kullanıcılara yönelik, bütünleşik ses ve veri iletişimi çözümlerine paralel olarak, satış, pazarlama, teknik destek konularında faaliyet göstermek ve Ericsson'un dünyada büyük başarı kazanmış ürünlerini, hazırladığı anahtar teslimi projelerle küçük , orta ve büyük ölçekli işletmelerin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Kobilerden büyük işletmelere kadar tüm kurumsal pazara ses iletişimi konusunda katma değerli ürün ve çözümler sunan, kurum ve kuruluşların bugün var olan ihtiyaçlarını karşılamakla beraber gelecekteki yeni teknolojilere uyumlu ürünleri, ürün kalitesinden ve insan kaynağından ödün vermeden pazara sunan bir teknik servis şirketi olmak.